ja wiem czy się uwsteczniłem w tamtej piątce wszystko się psuło co chwile na sam koniec zawieszenie to samo regulujące padło :? i tarłem [BAD] po ziemi stwierdziłem że nie ma sensu wchodzić w koszty i tak nie lubiłem tego samochodu ,poza tym kombi juz nie było mi potrzebne a miałem nie za ciekawy budżet bo sprzedałem piątke za cene złomu hehe i kolega mechanik zadzwonił mówi mam taką czarną trójke za 2300funa mówie biorę , też nie jest super stan ale na pewno lepszy mechanicznie niż tamten dalej nie wnikam