Witam. Za jakis czas stane przed podobnym wyborem ale bardziej miedzy e36, a audi coupe. Wybor bardzo trudny ale blizej jestem do audi niz bmw. A dlaczego warto sie zainteresowac audi :?: - na drogach bardzo rzadko spotykane - cala blacha w ocynku - silniki R5 pieknie brzmiace, bardzo trwale i dobrze sie gazuja - naped quattro czyli bezpiecznie i bardzo szybko w zakretach Dlaczego e36 :?: - ladniejsza linia - RWD daje wiecej frajdy Przejedz sie jednym i drugim i niech wygra lepszy.... :cool2: Pozdrawiam