Witam. Zakupiłem wzmacniacz nie do tego modelu bmw które posiadam. Wzmacniacz jest od e34. Czy ktoś może mi napisać jak podłączyć ten wzmacniacz aby ominąć wtyczki?? TZN Chcę wyprowadzić z dwóch wtyk od wzmacniacza same przewody tak aby można było podłaczyć je na zasadzie skręcenia z innymi. Proszę o jakiś schemat czy coś w tym stylu. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam. Mój mail
[email protected]