Witam planuje zakup BMW E36 z silnikiem 2.5 lub 2.8 W oczy rzucilo mi sie to ogłoszenie http://otomoto.pl/bmw-328-gwint-m-system-m-pakiet-C30300779.html Cena dosc wysoka jak na e36 wiec mysle ze sporo mozna by z niej urwac, auto zostaloby zagazowane. Co myslicie o LPG w polaczeniu z silnikiem 2.8.. Moze ktorys z forumowiczow "zna" to konkretne BMW, moze ktos juz je ogladal.. pozdrawiam
Moj poprzedni temat zostal zamnkiety.. Sprawy dotyczy BMW e39 530D prosze o sprawdzenie i rozkodowanie Vinu nr WBADL71030GM83374 Auto pracuje rowno, ciagnie od 2 tys obrotow, nie kopci, silnik pracuje rowno...przebieg 260tys. Srodek auta jest dosc zniszczony co moze sugerowac wiekszy przebieg.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.