Witam !!! Jestem tu nowy a mam pytanie na które odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna !!! Mam zamiar kupić BMW E316 z 94 r. !!! Zaleśy mi by włożyć do niej gaz bo codziennie robie ok. 30 km autem (dojazd do pracy i powrót) i wiem jaka jest różnica w cenie benzyna-gaz !!! Moje pytanie dotyczy owej właśnie instalacji-jaką najlepiek założyć żeby nie było kłopotów i ile może ona kosztować !!!! Licze na dobre podpowiedzi!!! Dziękuije z góry !!!