Cześć, Z czystej głupoty uaktywniłem INPĄ tryb transportowy w swojej e46. Wygasiło się prawie wszystko, po dezaktywacji funkcji wszystko wróciło do normy ale nie radio. Cały czas jest nieaktywne, nie da się go włączyć, nie widzi go ani INPA ani DIS. Dzisiaj rano walczyłem DISem opcją "Transport mode off", niestety w podsumowaniu zwraca komunikat "Radio not installed". Jak bardzo popsułem? Ma ktoś jakąś rade co z tym zrobić ?