Koledzy - jak w tytule - czy warto? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-2-0d-184km-xenon-skory-navi-head-up-keylessgo-serwis-bezwypad-ID6AN1CB.html VIN: WBAFW11030D263459
Pytałem. Twierdzi, że jak wracał z Francji po zakupie to strzelił sarnę na autostradzie. Czy w takim razie to się zgadza z info z systemu o braku bezwypadkowość? Gościu twierdzi, że sam naprawił więc rozumiem, że coś jednak musiało być wcześniej, czy nie? Pozdr.
Witam. Proszę o info, czy warto kupować? Wba3d51040j456720 BMW Seria 3 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-f30-320d-xdrive-luxury-head-up-kamery-zamiana-ID6AI9v2.html
17 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.