Witam, Przedstawiam moją nową zabaweczkę :) Tym razem padło na BMW :) Na wyścigi się nadaje, ale trzeba coś pomodzić :D może jakieś pomysły ??? Chętnie wezmę pod uwagę :D Od kupna zostały przyciemnione wszystkie szyby :) Cały tył na 95 % Przód na 45 % http://images44.fotosik.pl/748/2a0188d90d56ce84med.jpg http://images35.fotosik.pl/1961/91407d04f5072f69med.jpg http://images44.fotosik.pl/748/2a0188d90d56ce84m.jpg http://images35.fotosik.pl/1961/91407d04f5072f69m.jpg