witam jak w tytule mam problem z sonda gdyż pękł mi korektor wydechowy nie seryjny lecz z wydechu remusa. gdy byłem na warsztacie to mechanicy załatwili jakiś seryjny i tu juz się problem pojawił na nie oryginalnym wydechu sonda była na klucz np 18 a w tym seryjnym była na 14. pocieli stary i zabrali otwór ze starego i wspawali go do nowego aby sonda weszła. po tej modyfikacji auto zaczęło więcej palić szarpać i bardzo niskie obroty. czy korektor od vanosa różni się od bez vanosa proszę o pomoc i rade pozdrawiam