Byłem dzisiaj i oglądałem , samochód cały malowany ..... jedyny oryginał to na dachu ..... dodatkowo podczas jazdy wyświetliło błąd silnika i zredukowało moc .....
Sprawdzałem w BMW w Jankach gdzie był serwisowany i przebieg jak najbardziej wiarygodny, w Polsce od kiedy jest czyli od 2014 roku klient tym zrobił tylko 15 000 km.
Witajcie, noszę się z zamiarem zakupu BMW z tego o to ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-duza-nawigacja-kolor-skora-idealna-manual-xsenon-zareje-super-stan-ID6yN3yr.html#da4687c72b ,samochód jest już na silniku N47T - ponoć poprawiony rozrząd. Co myślicie o tym aucie?
11 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.