Hej koledzy, zastanawiam się ile jest roboty i czy jest to wgl wykonalne aby przerobić wersje e30 baur tc na zwykłe cabrio? zakładam że nie ale warto spytać, może nie jest to takie niewykonalne jak się wydaje... Czy e30 baur tc jest sztywnijsze dzięki pałąką dachowym? Jeśli da się to przerobić to może znalazł by się ktoś chętny na wymiane części baur za części "zwykłego" cabrio? Pozdrawiam