Hej.Ja też mam 735iA i z 91r i też z szerokim ryjkiem :wink: http://images37.fotosik.pl/2095/14d6ef6efd6770d5med.jpg http://images36.fotosik.pl/511/7a904d9b3e6e8ebamed.jpg Także do możesz próbować.Najgorsze to załatwić wpis do rejestru-reszta to formalność.Niewiem jak teraz.Ja robiłem papiery na początku tamtego roku ale dopiero niedawno ja przerejstrowałem.Odezwij się na priv jak masz pytania.