Treść opublikowana przez Grzenio1983
-
[E83] kabel do programowania i diagnozy co polecacie
[E83] kabel do programowania i diagnozy Postprzez Grzenio1983 » 13 Cze 2013 19:07 Witam, Może ktoś polecić jakiś kabel do BMW X3 z 2007 po FL do samodzielnej diagnozy i programowania sterowników. Znalazłem coś takiego: http://viaken.pl/pl/interfejs-usb-do-bm ... 16pin.html . Pytanie czy jest OK, lub może ktoś zaproponować jakiś alternatywny, niekoniecznie droższy :). Przy wyborze brałem pod uwagę: - możliwie dużą ilość wspieranych programów - komunikacja poprzez USB - obsługa nie tylko X3 - obsługa innych mamek samochodów (wiem jak coś do wszystkiego to jest do niczego, ale może jednak :)) - możliwość nie tylko odczytu ale i zapisu nowych nastaw sterowników - niezbyt wysoka cenę Pzdr Grzenio
-
[E83] kabel do programowania i diagnozy
Może jednak ktoś mógłby polecić jakiś kabelek ? Pzdr Grzesiek
-
[E83] inna kierownica
Witam, Czy jest możliwość zamontowania w BMW X3 z 2007, po FL kierownicy od innego BMW przy okazji zachowując aktualnie posiadana funkcjonalność? Jeżeli tak to od jakiego. Aktualnie mam kierownicę taką jak w autku z tej aukcji: http://otomoto.pl/bmw-x3-3-0d-manual-super-wypasiona-C29431952.html Pytanie od jakiego modelu najłatwiej było by założyć kierownicę, tak aby złączek i innych konektorów w kierownicy nie trzeba było zmieniać. itd Pzdr Grzesiek
-
Poduszka powietrzan w kierownicy E83 jak powinna wyglądać
Dzięki. w takim razie szukam innej kierownicy. jak się przekładka nie uda to zamontują ją z drugiej strony dla pasażera :).
-
Poduszka powietrzan w kierownicy E83 jak powinna wyglądać
dzięki za odpowiedź :cool2: . już się przeraziłem że włożono do mojego autka kierownicę od innego modelu BMW :/. Może wiesz czy mogę przełożyć całą kierownice z pozycji nr 2 lub 3 zamiast tej którą mam? Jeżeli tak to czy któryś z modeli jest łatwiejszy do przełożenia ? Niestety cena poduszki do tej mojej super kierownicy jest sporo wyższa niż cała kierownica z poduszką z pozycji nr 2.
-
Poduszka powietrzan w kierownicy E83 jak powinna wyglądać
Witam, szukam do swojego nowo nabytego E83 z 2007 po FL poduszki do kierownicy. U mnie w autku mam , a raczej mailem coś takiego: http://imageshack.us/photo/my-images/577/20130609871.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/577/20130609871.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/153/20130609869.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/703/20130609872.jpg/ a na aukcja do tych modeli znajduje fizycznie wyglądając tak jak poniżej: http://allegro.pl/show_item.php?item=3329474555 http://allegro.pl/airbag-poduszka-w-drzwi-przod-l-p-bmw-x3-e83-lift-i3259274433.html Może któryś z bardziej doświadczonych Kolegów powiedzieć o co chodzi ? Może zamiast mojej jajowatej poduszki można włożyć taką okrągłą ? Pzdr Grzesiek
-
[E83] odkodowanie numeru VIN
Już się poprawiłem :P
-
[E83] odkodowanie numeru VIN
witam, Może ktoś mógłby mi powiedzieć na podstawie kodu VIN ile KM ma silnik. Niestety autka jeszcze nie mam, jedzie już na lawecie. Zakupione we włochach. BMWX3, 2007, po FL, 2.0d, przebieg ok.101kkm, nr. VIN WBAPD11000WH62880. jakby przy okazji udało się odkodował cały numer VIn to będę wdzięczny. Pzdr Grzesiek Jest temat do tego....
-
[E83] kabel do programowania i diagnozy
Witam, Może ktoś polecić jakiś kabel do BMW X3 z 2007 po FL do samodzielnej diagnozy i programowania sterowników. Znalazłem coś takiego: http://viaken.pl/pl/interfejs-usb-do-bmw-k-dcan-gt1-inpa-we-wtyku-obd2-16pin.html . Pytanie czy jest OK, lub może ktoś zaproponować jakiś alternatywny, niekoniecznie droższy :). Przy wyborze brałem pod uwagę: - możliwie dużą ilość wspieranych programów - komunikacja poprzez USB - obsługa nie tylko X3 - obsługa innych mamek samochodów (wiem jak coś do wszystkiego to jest do niczego, ale może jednak :)) - możliwość nie tylko odczytu ale i zapisu nowych nastaw sterowników - niezbyt wysoka cenę Pzdr Grzenio