Treść opublikowana przez kayser.sose
-
[E87) 120d by Radek
Sorki jezeli padlo takie pytanie, Jaki masz tlumik koncowy? Robiles na zamowienie? Ładnie sie prezentuje. Wysyłane z mojego NEXT za pomocą Tapatalk 2
-
[E87] 120d - Duże spalanie (pytanie o termostat)
Gada głupoty, przez to że zimniej to poprostu dłużej zajmuje nagrzanie do optymalnej temp, no chyba że by było -30 to może faktycznie by nie dał rady sie zagrzać. I tu pytanko, w ile km srednio wam osiąga optymalna temp? U mnie po 8-9km teraz, na wyłączonym climatronicu.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Panowie spot MaxBimmera w niedziele o 15 na parkingu castoramy, co Wy na to żeby znowu sie do nich podpiąć? :8)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
ja też bede przed 15 na decathlonie.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Zmiana planów, ruszają o 15:15 z decathlonu obwodnicą na parking przy orbicie. Teraz zapisanych jest 31 aut o.O jak się wiekszość pojawi będzie ładny peleton beemek.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Planuja zebrać się pod Decathlonem obok Auchan na Bielanach i przejechać na parking Castoramy przy Magnolii.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Apropo połączenia spotów z Maxbimmerem, robią w tą niedziele o 15 na Magnolii, ale coś słuchy chodzą że trwają jakieś prace na parkingu i jest on nieczynny. Może do niedzieli skończą..
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Pewnie że lepiej, tylko zastanawia mnie to że sprzedawca utrzymuje że rozkodowany przez niego VIN w servisie obejmuje to dodatkowe wzposażnie, być może chodziło mu o to że w historii servisowej jest wpis o doposażeniu. Ma warsztat i handuje cześciami dlatego myślałem że może go doposażył na handel a teraz przyznać sie nie chce.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam, mam do was pytania odnośnie rozkodowania VIN'u. Jest możliwa rozbieżność pomiedzy tym co nam poda dekoder online a w serwisie? Nie wiem czy sprzedający mi wciska kit czy to poprostu jakiś błąd. Wg dekodera online auto ma tylko navi prof, a w rzeczywistości ma jeszcze skóry i PDC z tyłu i sprzedawca mówi że mu w serwisie to potwierdzili że tak wyjechała z fabryki. Rocznik kolor silnik skrzynia sie zgadza. Ma mi nawet pokazać wydruk. Oto vin fm74750.
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
kayser.sose odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoho, chyba czyta forum bo w ostatniej aukcji nie napisał że bezwypadkowy
-
BMW E90 330d wbacvc91070ks07695 Chrzanów
kayser.sose odpowiedział(a) na mateuszym temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, byłem podali bez żadnego problemu, można do tego porozmawiać sobie z ciziami przy wejsciu :twisted: i herbatki napić :lol:
-
MINI COOPER WMWMF31030TS60145
kayser.sose odpowiedział(a) na kayser.sose temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłem w ASO, vin sprawdziłem, tyle przebiegu co na ogłoszeniu miał w 2010r.. Podziekował.
-
MINI COOPER WMWMF31030TS60145
kayser.sose opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://allegro.pl/show_item.php?item=3331855528 prosze o rozkodowanie VIN'u Co myślicie o tym cooperze? Nie za słaby będzie wolnossacy silnik? Czy sprzedający sie nie zapędził troche w wychwalaniu wyposażenia? :)
-
e60 530dA 2003 Francja WBANC71060B156582
kayser.sose opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://es.bca-europe.com/Pages/ViewLot.aspx?Token=null&VehId=1568a5dd-bc7e-45e1-9de8-c3f8cb0979a2&LotId=5727630&R=11&SR=9&SaleCal=False&saleId=00000000-0000-0000-0000-000000000000&referrer=http%3A%2F%2Fes.bca-europe.com%2FSearchVehicle Sorki że VIN nie rozkodowany ale jakoś nie wyskakuje mi okno rejestracji ani na chrome ani na ff. Dlatego prosze o rozkodowanie. Jak myślicie warto sie w coś takiego pchać?