Witam, Mam problem z radiem w moim E91, nie czyta płyt oryginalnych i wyskakuje błąd "disc cannot be read". Dziwne jest to że rano jak auto jest zimne to czyta ale tylko przez chwilę. Nie wiem jaki to jest dokładny model radia wiem tylko że ma małą navi z mapą i dotykowe przyciski 1-8. Jak ktoś miał podobny problem i wie jak to naprawić to będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.