Panowie, Od kilku miesięcy podczas przyspieszania i tylko w momencie przekraczania prędkości 40km/h (opony letnie i zimowe, 2 komplety felg, silnik zimny i ciepły - bez znaczenia) kilka razy w ciągu dnia pojawia się buczenie (dźwięk podobny do najechania na pas na autostradzie). Dźwięk dochodzi z tyłu i trwa 1-2 sekundy. Buczenie nie wpływa na moc, nie spadają/nie rosną w tym momencie obroty, auto jeździ dobrze. Kolega mówi, że trzeba zabrać się za most. Ale czy może to mieć związek z ASB? Ktoś z Was miał podobnie? BMW E46, automat, diesel 2.0, 150KM, 135k km.