Siema! Stałem się szczęśliwym posiadaczem felg: http://www.oponeo.pl/Temp/felgi-bmw-4766-25848-f-f-l600-sk3.png Są to felgi 17 cali ET 20. Mam na nich opony Continental i Good Year 225/50/R17. Problem mam taki, że na dziurach z tyłu mi trze. Zawieszenie mam oryginalne. Moje pytanie brzmi na jakie opony zmienić, aby było dobrze? Myślałem nad 225/40 lub 205/45, ale ani jednych, ani drugich nie ma w zaleceniach. Na karteczce zalecają: 205/50 lub 245/40 lub 225/45 ale boję się że i te będą tarły. Liczę na wasze doświadczenie. Pozdrawiam!