Witam. Jak w temacie. Bardzo proszę o pomoc. Włączając nawiew w moim BMW z poszczególnych kratek wylatuje pełno syfu, jakieś liście kurz. Chciałbym wiedzieć jak to wyczyścić i jak zabezpieczyć przed kolejnym nagromadzeniem się nieczystości. Czytałem coś o założeniu materiału (typu pończocha) na kanał nawiewu, czy to dobre rozwiązanie? Czy są może jakieś preparaty do tego, czy może trzeba rozebrać cały nawiew i wyczyścić? Z góry dziękuje za pomoc Obrus