wymienilem silnik i po odpaleniu silnik ladnie i rowno pracuje ale jest bardzo mulowaty jak by mial 70km bylem na kompie i pokazuje przeplywomierz i czujnik połozenia walu ale czujnik wymienilem 3 razy i silnik nie reaguje czy jest podlaczony czy nie i nie wiem co zrobic a i trzeba troszkie dluzej zakrecic zeby zapalila prosze o pomoc
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.