Strasznie podobają mi sie takie http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=31171155 co o nich myslicie sprawdza sie przy mojej betce a moze za duze most nie wytrzyma jak załoze 205/55/17 :?:
Witam wszystkich mam pytanie zamierzam sobie kupic alufelgi do mojej betki tylko nie wiem jaki rozmiar chce kupic 17 calowe i do tego oponki na niskim profilu czy dobrze sie jezdzi na takich alusach????? :?: :?:
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.