Masz racje, że cena jest niska (mimo, że do auta jeszcze dochodzą opłaty 1,7tys oraz rok to 2003 a nie 2004 - co daje cenę przy której można już znaleźć inne ogłoszenia) z drugiej strony ciekaw jestem co było lub jest do zrobienia. Czy warto kupić taniej i samemu zrobić i wiedzieć co jest wymienione czy kupić drożej niby igłę która często też się nie okazuję igła.
WItam Jestem nowy na forum. Zainteresował mnie ogłoszenie http://otomoto.pl/bmw-320-super-auto-skora-6-biegow-C29092252.html Mam pytanie czy warto wybierać się do Płocka? Czy to tylko ich umiejętność robienia zdjęć przykuwa mą uwagę na ogłoszenia z tego regionu. Może ktoś już oglądał na żywo te autko?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.