Witam! odświeżę trochę temat odnośnie pdc w e39 ale trochę z innej beczki, po przejściach w swojej piątce z padniętymi czujnikami i z przerwanymi przewodami przyszedł czas na kolejną usterke.... A mianowicie komputer wskazał taki oto błąd: przedni brzęczyk ostrzegawczy wyłączony, obwód przerwany, stały. Szukałem na internecie nic niem na temat awarii jakiegoś brzęczyka w e39, co to jest wogóle? I gdzie się znajduje? Jedynie co się dowiedziałem z tej diagnozy, to to że znów jakaś kabelek musi być przerwany. Panowie czekam na jakieś rady!!!! :?