Witam Jesli pytanie bylo to nie udalo mi sie go znalezc, a brzmi ono tak: HJaki rodzaj zarowek powinien byc w e30? bo zastanawiam sie czy wszystkie maja byc h1 czy nie. Chdzi mi rownierz o moc zarowkek jaka powinna byc. Za odpowiedz dzieki i pozdrawiam
przy zwyklym zaiweszeni moze to nie jest jako specjalnie widoczne ale jak obnizylem (mocno ) noja e30 odrazu zrobil sie negatyw ;] i z tego co wiem to normalna rzecz ;] zawsze jednak moge sie mylic ;]
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.