Jest to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich. Planuję zakup nowego samochodu, interesuje mnie sedan/coupe E90 i tu rodzi się moje pytanie jaki silnik wybrać jako kompromis między osiągami a kosztami ewentualnych napraw/konserwacji. Diesli raczej nie biorę pod uwagę, chyba że podacie jakiś sensowny argument na korzyść diesli i nie będzie to niższe spalanie. Jeżeli był już taki temat to najmocniej przepraszam, szukałem lecz nie znalazłem.