Witam! Jestem nowy na forum więc pozdrawiam wszystkich gorąco. Ostatnio kupiłem Becie z podobno zatartym silnikiem(silnik odpalał ciężko i nie na wszystkich tłokach, dodatkowo coś stukało w górnej części, tak mi się wydaje, silnika. Wczoraj zdemontowałem głowice i nic nie znalazłem oprócz przestawionego rozrządu, na tłokach nie ma śladu uderzeń o zawór.Przed rozebraniem nie miał kompresji.Jak mógł się przestawić rozrząd, czy go zmienić (napinacz jest ok)gdzie szukać przyczyny? Turbina ma luz ale czy to ma jakieś znaczenie?