witam! Jestem nowym użytkownikiem forum. Założyłem konto ponieważ zamierzam kupić BMW 5 E60/61 z silnikiem benzynowym 3.0 i chciałem poznać opinie użytkowników takich aut. Występują 2 wersje silnika które mnie interesują: 1. 3.0 (258km) z wtryskiem EFi 2. 3.0 (272km) z bezpośrednim wtryskiem Który z nich jest lepszy? mniej awaryjny? który wybrać i dlaczego? Większość znalezionych przez mnie aut z takimi silnikami ma automatyczną skrzynię biegów. Jak ona się sprawuje? czy lepiej jednak szukać manualnej?