Treść opublikowana przez tomeklodz
-
Jaki silnik do e90?
N43 jest na bezposrednim wtrysku Montowany w autach po 2008 czyli po liftowych 150 'wystepowaly przed i sa na wtrysku posrednim N43 jest dosyc awaryjnym sinikiem Padaja wtryski pompa podcis o cewkach niw wspomne no i rozrzad gdzie lancuch juz wymienia sie przed 100 tys km
-
Łódzkie
polecam ten warsztat http://olx.pl/oferta/instalacje-lpg-serwis-bmw-elektromechanika-pojazdowa-CID619-ID6eNI7.html#79d6d6999f pelna kulturka i fachowosc Były pracownik BMW Wiedza ogrooomna Wykoneje też swapy Polecam !!!
-
BMW E90 320i pompa podcisnieniowa(vaccum pompe)
Objawy podobne jak przy konczacych sie cewkach do tego klopoty przy roztuchu tzn kreci pare sek i opiero lapi Nie wazne czy auto cieple czy zimne Dzwiek pozostaje normalny Jesli chdzi jak desel to slychac wtryski Do tego zle spalanie mieszanki co powoduje tworzenie sie nagru i auto wiecej pali Niestety Bmw robia teraz ksiegowi :mad2:
-
tapicer woj łódzkie
Chce obszyc skora fotele kierownice i boczki
-
tapicer woj łódzkie
witam poszukuje dobrego tapicera z łodzi i okolic
-
320d vs 320i / koszty
I kto tu chcial zablysnac N43 doladowany ha to dopiero bzdura N43 jest na bezposrednim wtrysku i max moc 170km Doladowane 2l jest w f30 a to juz zupelnie inne auto
-
320d vs 320i / koszty
bolaczki silnika n43 - rozrzad a dokladnie lancuch wymiana co 200tys a zeby wymienic trzeba silnik wyjac :mad2: - standardowo cewki -z racji ze nie ma bagnetu tylko czujnik poziomu oleju potrafi wariowac - bezposredni wtrysk koszty wymiany kosmiczne
-
Obniżenie auta Eibach pro kit e90 lci
na stronie eibacha podaja ze przy takim obnizeniu mozliwe jest pozostanie na seryjnych amortyzatorach Wiec kto tu ma racje czy to tylko sciema marketingowa Czyli co amorki zakladac sportowe Wiem ze bem lubi orginaly Ja mam serie sachs i juz seryjne sa drogie a co dopiero sportowe o ile takie wystepuja Bilstein tez z gornej polki a co myslicie o ta technix Cena przystepna a ja nie chce robic gleby tylko lekko obnizyc
-
Obniżenie auta Eibach pro kit e90 lci
wczesiej miałem e46 Zawieszenie mts obniżenie 40 i nic sie nie działo oprócz tego ze po naszych koleinach szorowalem spodem a jadąc w 4 osoby niestety przy podjeżdzie nawtet na zwalniaczu w osiedlu musieli wychodzic dlatego w tym aucie chce zrabić ale nie przesadzić Co do odboi to w e46 masz racje bywalo ze dobijały i fakt mialem zniszczone ale amory byly oki
-
Obniżenie auta Eibach pro kit e90 lci
uzywki nie wchodzą w gre ale dzięki za propozycję
-
Obniżenie auta Eibach pro kit e90 lci
po pierwsze to chcę podziękować wszystkim za udział i chęc przedstawienia swojej opini (bo piszą różnie typu po co pro kit lepszy gwint itd ) Myśłe ze jak na nasze drogi to pro kit i takie obniżenie jest max co można zrobić żeby autko mogło sie poruszac swobodnie Ja auto zostawiam na fabrycznyvh fegach 17 i oponach o profilu 45 Nie chce taczki tylko troche komfortu Mysłalem o 18 ale dałem sobie spokój Co do geometri to wywnioskowalem ze zrobie 2x Zaraz po zalożeniu a potem po np 3tys km jak sie wszystko ułoży Koszty nie są jakies wielkie Ma móze ktoś zdjęcia jakie są różnice przed i po ?
-
Obniżenie auta Eibach pro kit e90 lci
Witam serdecznie Temat wałkowany ale nie znalazłem dla mojego nic ciekawego Na wiosne przymierzam się na zmianę sprężyn z serii na eibach pro kit obniżenie 30/25 Czytając na forach takie rozwiązanie może pracowac z seryjnymi amortyzatorami Eibach też tak twierdzi Moje pytanie jest takie czy po zmianie muszę robić pełną geometrie zaraz po założeniu czy dopiero po np 5tys km Dużo sie pisze o e46 e36 a jesli chodzi o e90 lci lipa Może ktoś posiada zdjęcia po takich przeróbkach Z góry dziekuje