Witam! Mam problem ze światłem stop.Świeci non stop,ale zdarza się ze po przekręceniu parę razy stacyjki działają prawidłowo choć nie zawsze.Sprawdziłem czujnik nad pedałem hamulca ale to nie on jest tego przyczyna.Do tego jeszcze dochodzą nie działające podświetlenie osłony przeciwsłonecznej. Podświetlenie osłony działa wówczas gdy stop działa normalnie co nie zdarza się za często,a gdy stop świeci nawet gdy nie trzymam nogi na pedale hamulca to już to podświetlenie nie działa.Co możne być przyczyna takiego zachowania ?