Czy moze mi ktos powiedzieć jakie oznaczenie miały silniki w e30, (mam do sprzedania głowice do silnika 1,8 z e30 z 92 roku rozrząd napędzany był paskiem) i nie wiem jak go opisać dokładnie. Słyszałem ze te silniki były tez montowane na początku w e36 jeśli tak to do jakiego czasu. a to link jak ktoś byłby zainteresowany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://www.allegro.pl/item122500309_glowica_bmw_318.html