Witam Wszystkich mam taki problem otóż dzisiaj po przyjechaniu do domu zauważyłem że ciągle chodzi mi wiatrak ten przed chłodnicą z przodu nie wiem czy dobrze napisałem ale wydaje mi się ze jest to wiatrak od klimatyzacji. I tu jest właśnie mój problem jak zdiagnozować osunąć usterkę ? Dodam od razu że szukałem na internecie problemów niestety żadnych konkretnych odpowiedzi z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.