Moi drodzy, Mam dziwny problem. Moja e39 posiada klimatronik. Ustawienie temperatury działa dobrze w zakresie nawiewów górnych, natomiast tam gdzie ma nogi pasażer i kierowca ciągle leci gorące powietrze. Jadać w trasie robi się to do nie wytrzymania. niezależnie jaką ustalę temperaturę jak rozgrzeje się silnik (bo długo jadę) to bije tym ciepłem z dołu. Czy ktoś ma jakiś pomysł o co chodzi? Czytałem że to może awaria jakiegoś modułu komfortu? Najchętniej dałbym to komuś do naprawy w Warszawie lub w okolicach. Pozdrawiam, Jarek