Skocz do zawartości

tomjed00

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Problem rozwiązany dzięki uprzejmości i fachowości użytkownika Alb3rt który naprawił moją perełkę zdalnie w pare chwil. Wszystkim polecam tego użytkownika. Temat do zamknięcia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Witam wszystkich, Podczas kodowania w programie E-sys miałem zaznaczone sterownik DDE i przesuwając palcem po gładziku na laptopie przez przypadek wcisnąłem opcje „coding” , zaczął się proces kodowania którego nie mogłem przerwać, a po zakończeniu nie da już się wejść w ten sterownik. W samochodzie wyskakuje mnóstwo błędów, jest w trybie awaryjnym, wyskoczył błąd od układu paliwowego i słychać jakby w baku chodziła cały czas pompa. Ista pokazuje ponad 20 błędów m.in. Ze brak sterownika DDE. Moje pytania/ 1: co mogłem namieszać i jak to teraz naprawić czy przywrócić te sterowniki? 2 : czy jest na forum jakaś dobra duszyczka która pokierowałyby mnie jak to odkręcić? Proszę o pomoc, może znalazłby się ktoś na forum z Wejherowa lub trojmiasta który chętnie by pomógł (oczywiście odpłatnie) w naprawieniu tego? Dodam jeszcze ze jest to BMW 5 2.0d 190km 2015
  3. Witam, Mógłbyś sprawdzić czy u mnie jest jakaś akcja? VIN WBA5L310X0G079064. Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.