Witam! Posiadam e39 520d 2001r. Mam następujący problem na liczniku pokazuje temperaturę zewnętrzną -40 stopni. Wymieniłem czujnik zewnętrznej temperatury oraz sparwdzone kable i nadal to samo. Dodatkowo mam problem z ogrzewaniem tj niezależnie jaką temperaturę ustawię na klimatronicu, w aucie cały czas grzeje na maxa ciepło. Podmieniałem panel klimatronica i nadal to samo, kable połączeniowe ok. Na kompie pokazało coś o zaworach nagrzewnicy po obu stronach. Klima nienabita. Nie wiem czy te problemy są ze sobą powiązane, proszę o jakieś podpowiedzi co robić dalej. Pozdrawiam!