Dziekuje za podpowiedz te sztuke ktora mam upatrzona to jest e85 3,0i silnik n52 amerykanska wersja niby 218 hp ale nie do konca jestem pewien bo nie mam wiekszych info na temat n52.Zawsze siedzialem w tych starszych motorach m20, m50, m52 i nimi sie interesowalem.Jesli jest tu ktos kto moze rozkodowac vin to byloby milo 4usbu33556lw67573 Pozdrawiam P.S. co to jest to DISA bo nie slyszalem o tym?