Siema wszystkim, otóż zastanawiam się nad kupnem tego BMW: Dzwoniłem do niego wypytałem wstępne informacje, mówi, że samochód bez zarzutu jedynie mała bojka na tylnich drzwiach co nie jest dla mnie problemem. Cena jak na ten model jest dość niska, przebieg również, serwisowany w Niemczech do 2010 roku, dzisiaj jeszcze zadzwonie, żeby podał mi numer Vin. Dwóch właścicieli w Polsce. Co o tym sądzicie?