Hej , mam BMW e38 nie odpala na zimnym od strzała kuleje strzela w dolot, nie wkręca się na obroty, Dodam , że jest gaz jak się już uda rozgrzać to na gazie chodzi bardzo ładnie. filtry i cewki wykluczam skoro dzia na gazie czasem wywali "phase sensor" czyli czujnik wałka tylko którego, bo z przodu silnika widać tylko jeden po prawej stronie.
było , ale każdy z nas ma inny problem więc nie należy tego globalizować. Ja mam coś takiego , że przy próbie zaprogramowania nic się nie zmienia brak zmian. Postępuję książkowo,
cześć, a ja próbuję doprowadzić do kodowania modułów np. świateł to nie mogę za każdym razem nie zapisuje zmian,
75 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.