Witam! Jutro daje auto do serwisu Boscha i chciałbym się dowiedzieć co polecacie zrobić przy takim (autentycznym!) przebiegu. Oleje w dyferencjale, wymiana świec, olej w skrzyni, czy coś jeszcze ?? Dodam że jest to wersja z napędem 4x4. Przyznam szczerze, ze nie bylo zbyt wiele robione przy tym aucie od nowości, przede wszystkim oleje i filtry, wymiana łożysk i to wszystko. Czas zainwestować, żeby służyla kolejne tyle km bezproblemowo jak do tej pory :) Z góry dziękuje i pozdrawiam.