Dzieki ale dzwonic nig dzie niebede !! juz troche prowadze warsztat a od niedawna zaczolem sie dosatkowo bawic w tuning bmw i licze na konkretne i techniczne wskazowki :reading:
Witam wszystkich !! Mam pytanko do Forum : zamiezam zmienic silnik w mojej becie e46 obecnie posiadam silnik 2,5 a chce zamontowac V8 4,4 !! Zbieram wszelkie informacje w tym temacie !! z gory dziekuje za wszelkie rady sugestie i uwagi !!
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.