Mam taki problem jadąc normalnie przy 2.5-3 tys obr zmieniam bieg i obroty albo się utrzymują cały czas lub rosną o te 500 w górę. To samo jest jak wcisnę sprzęgło obroty stoją albo rosną? Co może być przyczyną takiego zachowania? Przepustnica jest zasyfiała i się przycina? Czy może odma? Odmę sprawdziłem na odpalonym silniku odkręciłem korek wlewowy oleju i zauważyłem że jest delikatne syczenie, silnik ma cały czas takie same obroty viewtopic.php?f=72&t=117890