Treść opublikowana przez edek.by
-
[e46] 330i WBAEV510X0PE01405 Poznań
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeszcze się zastanawiam. Dokładny raport z oględzin umieszczę w poniedziałek ;) Jedyne, co mogę powiedzieć nie wchodząc na razie w szczegóły to to, że samochód nie jest bezwypadkowy i wymaga trochę kasy i czasu.
-
[e46] 330i WBAEV510X0PE01405 Poznań
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWprawne oko macie Panowie ;) Dziękuję za uwagi. Dziś jadę obejrzeć to autko, może sprawa z kierunkami się wyjaśni.
-
[e46] 330i WBAEV510X0PE01405 Poznań
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem, że było. Z wyszukiwarki korzystam ;) Tylko z tego wpisu nic nie wynika jak dla mnie. Chyba że nie umiem czytać między wierszami :)
-
[e46] 330i WBAEV510X0PE01405 Poznań
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa wszystkich obrazkach z poliftowym e46 w sedanie, które teraz znajduję, kierunki wyglądają tak samo, natomiast w coupe rzeczywiście inaczej. Nie jest właśnie tak, że różnią się w zależności od wersji nadwozia? :roll:
-
BMW 320 E46 VIN WBABD120X0PM15704
edek.by odpowiedział(a) na Biszczo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż się przyglądałem tej Beemce. Wydaje mi się, że przedni zderzak trochę dziwnie leży, ale mogę się mylić.
-
[e46] 330i WBAEV510X0PE01405 Poznań
edek.by opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, co sądzicie o tym samochodzie: http://allegro.pl/bmw-330i-mpakiet-full-wypas-jedyna-na-allegro-i3185794881.html? Na zdjęciach wygląda całkiem nieźle. Zastanawiam się nad obejrzeniem, ale może już ktoś zna te autko i może powiedzieć czy jest warte uwagi?
-
[e46] 330ix WBAEW51040PF88511 Lublin
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByłem dziś oglądać ten samochód. Nie jestem wielkim znawcą, opiszę tylko subiektywne wrażenia: 1. Kierownica i gałka zmiany biegów wytarte, jak słusznie wcześniej już zauważyl kolega 2. Na liczniku jest trochę ponad 170k km, natomiast sprzedawca twierdzi, że rzeczywisty przebieg jest ok 190k km. Różnica wynika z tego, że przy 20k km wynieniono w serwisie licznik, ponoć jest wpis w historii auta. 3. Maska jest do polakierowania (zniszczony lakier przez kamyczki). Przetarcie na tylnym zderzaku, rysa na tylnych drzwiach od strony kierowcy. Pęknięta prawa lampa. 4. Grubość lakieru waha się od mniej wiecej od 70nm do 280nm (dokładnie pomiarów nie zapisywałem). Ogólnie odniosłem wrażenie, że niektore elementy zostały powtórnie pomalowane albo polakierowane. Podkreślam, fachowcem nie jestem, to tylko moje subiektywne wrażenie. 5. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce nie gasła kontrolka silnika, natomiast po odpaleniu już tak (nie wiem, może tak być powinno). Po odpaleniu na zimnym silniku minimalnie pływały obroty. Poci się przewód wspomagania kierownicy. 6. Tapicerka na przednich fotelach trochę zmechacona, dziwne, że bardziej na pasażerskim niż na kierowcy. 7. Został wymieniony czujnik abs, jest kilka mniejszych rzeczy do wymiany (osłona przegubu czy coś). 8. Z papierami jest trochę skomplikowana sprawa - samochód kupiony w Szwajcarii, zarejestrowany na Niemca w De, a teraz do sprzedaży w Pl. 9. Cena do bardzo niewielkiej negocjacji. Podsumowując, samochód mimo wszystko robi wrażenie - 18 calowe felgi, m-pak, czarny kolor. Jednak jak dla mnie miał kilka minusów, którę wraz z ceną zadecydowały o tym, że wracam dziś jednak komunikacją publiczną. Jednak jeśli ktoś jest zainteresowany, warto pojechać obejrzeć na własne oczy. To chyba wszystko, co na szybko udało mi sie przypomnieć wracając do domu.
-
[e46] 330ix WBAEW51040PF88511 Lublin
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję bardzo za wszystkie sugestie! Jeśli ktoś jeszcze coś zauważył - będę wdzięczny za skomentowanie! ;) Może są tu na forum profesjonalni i uczciwi sprzedawcy, którzy mogliby się wypowiedzieć na temat faktur VAT-marża?
-
[e46] 330ix WBAEW51040PF88511 Lublin
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:duh: A co z x-drivem? Należy się go bać?
-
[e46] 330ix WBAEW51040PF88511 Lublin
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jest jakaś możliwość sprawdzenia tego bez zajazdu na serwis? Czy w ogóle lepiej x-drive omijać szerokim łukiem? I co oznacza "A"?
-
[e46] 330ix WBAEW51040PF88511 Lublin
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWątpię, że będzie stała tam ;) Zresztą na sobotę po południu sam wstępnie się umówiłem na oględziny. Jeśli dotrzesz tam wcześniej niż ja, to daj znać czego się spodziewać ;) Ma ktoś jeszcze jakieś spostrzeżenia?
-
[e46] 330ix WBAEW51040PF88511 Lublin
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto-hand, ul. Abramowicka 127, Lublin
-
[e46] 330ix WBAEW51040PF88511 Lublin
edek.by opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy, co sądzicie o tym autku: http://otomoto.pl/bmw-330-330i-x-drive-m-pakiet-C28693801.html http://img266.imageshack.us/img266/5950/c286938019.jpg Numer podwozia WBAEW51040PF88511 Kod typu EW51 Typ 330XI (EUR) Typoszereg E E46 (4FL) Seria 3 Rodzaj konstrukcji LIM Układ kierowniczy LL Drzwi 4 Silnik M54 Pojemność skokowa 3.00 Moc 170 Napęd ALLR Skrzynia biegów MECH Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) Tapicerka STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT) Data prod. 2002-09-14 Wyposażenie S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4 S203A ALLRADSYSTEM Napęd na cztery koła S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy S495A 3. KOPFSTUETZE HINTEN Pas bezp. trzypunkt. i zagł. tył środek S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk. S716A M AERODYNAMIKPAKET II Pakiet aerodynamiczny S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line S770A INTERIEURLEISTE ALU CUBE SILBER Listwy wewnętrzne Alu Silver Cube S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid. S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn. Wyposażenie seryjne S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki Ze słów sprzedawcy żadnych problemów nie ma, wszystko działa, błędów na kompie również nie ma. Był problem ze sterownikiem abs/esp - uszkodzony czujnik - ale został wymieniony na oryginalny BMW w ASO. Co mnie najbardziej martwi - faktura VAT-marża. Sprzedawcą samochodu jest komis, boję się aby za kilka miesięcy do drzwi nie zapukała mi skarbówka. Ponoć na fakturze jako sprzedawcy będą podane rzeczywiste dane polskiego komisu. Co o tym wszystkim myślicie?
-
[e46] 320i WBAEV11060CH52067 Bielawa
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW końcu znalazłem czas aby się skontaktować ze sprzedającym. No więc tak drodzy koledzy: 1. samochód w PL od stycznia, jest 1. właścicielem 2. samochód bezwypadkowy :norty: do PL przyjechał bez zderzaka, który został później dokupiony, pomalowany i założony. Oczywiście nic poza tym :) 3. na kompie tylko jeden błąd poduszki, ponieważ sprzedawca naprawiał mechanizm podnośnika lewej szyby, zdejmował tapicerkę i mógł coś tam uszkodzić 4. ksiązki serwisowej brak :norty: Brak słów po prostu :cry2:
-
[e46] 320i WBAEV11060CH52067 Bielawa
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJutro zadzwonię do sprzedającego i wypytam o szczegóły. Znalazłem to ogłoszenie również na otomoto: http://otomoto.pl/bmw-320-2-2-170-km-m-pakiet-xenon-alc-C28516168.html. Przebieg deklarowany 145k km... To chyba nie jest realne.
-
[e46] 320i WBAEV11060CH52067 Bielawa
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: A co sądzicie o stanie tapicerki i cenie - adekwatne do rocznika?
-
[e46] 320i WBAEV11060CH52067 Bielawa
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się, że kiera została zmieniona, chociaż nie jestem pewien...
-
[e46] 320i WBAEV11060CH52067 Bielawa
edek.by opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, co powiecie o tym samochodzie: http://tablica.pl/oferta/bmw-320i-2-2-170-km-m-pakiet-xenon-alkantara-alu18-CID5-ID2zhkP.html#30b6f03b1d;r:;s: ? http://img826.imageshack.us/img826/2017/722348374644x461bmw320i.jpg Jak napisał mi sprzedający "Środek jest bardzo czysty i zadbany. Brak jakichkolwiek przetarć na siedzeniach (boczki i idealnym stanie)". Podesłał też kilka dodatkowych zdjęć: http://img834.imageshack.us/img834/7528/img0697lf.jpg http://img210.imageshack.us/img210/58/img0698ip.jpg http://img547.imageshack.us/img547/7779/img0677v.jpg http://img703.imageshack.us/img703/9850/img0678hs.jpg http://img266.imageshack.us/img266/8260/img0681sq.jpg Co myślicie?
-
e46 318CI WBABV71062JZ45028
edek.by odpowiedział(a) na fre3z temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoledzy na forum dużą wagę przywiązują do stanu foteli, więc poproś o dodatkowe zdjęcia, jeśli nie chcesz jechać obejrzeć na własne oczy ;)
-
[e60] 530 WBANA71000B105620 Częstochowa
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie doliczyłem VAT do ceny, dlatego napisałem, że tanio. Chociaż wydaje mi się, że za 36k sensownej e60 nie znajdziesz, więc i tak wychodzi tanio. A jak opisałeś sposób upiększania aut, to teraz wiadomo, dlaczego taka cena :) Szkoda tylko, że taki proceder kwitnie, a prawo na to pozwala.
-
[e60] 530 WBANA71000B105620 Częstochowa
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie, jeszcze VAT trzeba doliczyć. :duh:
-
[e60] 530 WBANA71000B105620 Częstochowa
edek.by opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, co sądzicie o tym autku: http://otomoto.pl/bmw-530-bezwyp-klimatron-serwis-vat-C28331361.html? Czemu tak tanio? http://img189.imageshack.us/img189/1462/c283313611.jpg
-
[e46] 330 Ci WBABN510X0JT60809 Warszawa/Nielisz
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki za wskazówki! Myślałem by zamówić ekspercką ocenę tego auta, ale chyba nie będę marnował kasy...
-
[e46] 330 Ci WBABN510X0JT60809 Warszawa/Nielisz
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzed chwilką gadałem ze sprzedającym. Ze jego słów wynika: 1. Mpak jest oryginalny, wszystko jest udokumentowane i zakodowoane w VINie. :arrow: teraz zadam głupie pytanie: jak powinien być oznaczony M-pakiet w VINie? 2. Silnik jest w bardzo dobrym stanie, na kompie błędów nie ma, kompresja jest ok - sprawdzał to w sobotę z jakąś osobą zainteresowaną kupnem. 3. Auto żadnego większego wkładu finansowego nie wymaga, do zrobienia: bąbelek na prawym przednim nadkolu, odklejona i zdeformowana tapicerka na słupkach (chyba drzwi). 4. Powód sprzedaży - chce nowszy model. Za ten samochód zapłacił 50 tys. zł. Co o tym myślicie?
-
[E46] 325Ci Lublin WBABD33464JY96704
edek.by odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepraszam za odgrzewanie kotleta, ale ze starego wątku nie da się wyciągnąć za wiele informacji. Miał ktoś kiedyś styczność z amerykanami? Jak wygląda sytuacja z częściami/remontem, da się taki samochód bezproblemowo naprawić w Polsce? Czy lepiej w ogóle omijać takie BMW z daleka?