Witam, Zakupiłem ostatnio zmieniarkę Kenwood KDC-C604. Zmieniarka ma tylko jeden przewód - okrągły, męski, 13 pinów. Radyjko BMW Business RDS (Philips PH7850) które ma standardowe wejście 17 pinowe: http://www.mpx.pl/allegro/17ed.jpg Da radę to podłączyć w jakiś sposób ? Może potrzebuje specjalnego przewodu? I jeszcze jedno pytanie - czy w E36 były montowane radia które obsługiwały ww zmieniarkę (z "okrągłymi" złączami) ?