siema. brak czasu z powodu obecnej pracy uniemożliwia mi wertowanie setek postów wiec proszę o pomoc! Jestem, posiadaczem e39 Touring 2001, przy kluczyku jest guzik do otwierania bagażnika ale on go tylko odbezpiecza. Czy to wszystko do czego służy przycisk? Jeśli ma ktoś więcej info na temat tego modelu proszę o kontakt [email protected] Sorrk za spam
25 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.