Mieszkam w Orrtau (Hessen) czyli jak ktoś mieszka w niemczech to zapraszam.Zapłaciłem za sprawdzenie kompresji i podłączenie kompa 118 euro. Mieszkam w małej miejscowości ale jest salon reno, i w warsztacie robią nie tylko reno. kompresja jaką posiadam na cylindrach 1-4.5 2-5. 3-4 4-4.5 5-4.5 6-9 tak niby pokazało. i tak zwany mechanik powiedział ..Jakieś wentyle mogą być uszkodzone , lub rozrząd" po wyjechaniu z warsztatu było słychać stukanie w okolicy 3 cylindra , rozebrałem troszkę silnik niby wszystko było ok po poskładaniu stukanie ucichło.