Witam szukałem na forum ale nie znalazłem żadnej stosownej odpowiedzi. Mam taki problem z dogrzewaniem wnętrza gdyż od pewnego czasu gdy włączę tą funkcje wszystko włącza się normalnie lecz po chwili gaśnie webasto i nawiewy, przy ponownej próbie uruchomienia włącza się tylko webasto bez nawiewu co może być tego przyczyną? Dodam jeszcze tylko że steruję webastem z wyświetlacza radia MID z przyciskiem BC i zegarkiem. viewtopic.php?f=72&t=117890