Treść opublikowana przez piotrek772
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
A nie przeszkadza jesli otworzylem pobrany folder i tam jest z 7-8 plikow? Ktory kliknac
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
W jaki sposób wypalić ten obraz za pomocą tego programu ;>
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Prosto się otwiera ten obraz iso ? Bez zadnych zbędnych wskazówek dam rade ? Dzieki zajrze na pewno :)
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Witam pobieram nawigacje z pierwszej stronki gdzie był podany link do torrentow niestety robie to pierwszy raz i jestem całkowitym nowicjuszem w tych sprawach :) Poprowadzil by mnie ktoś lub dobrze wytlumaczyl co dalej ? Mam program do nagrywania nero plytki dobrej jakości oczywiście tez sa,lecz co dalej ? Proszę o porady jak dalej sobie z tym poradzić :)
-
e60 AUX/USB
Bardzo chetnie ;) Kiedy bedziesz ? I gdzie ? Podaj mi swoj numer :)
-
e60 AUX/USB
Witam szukam kogos zorientowanego w podlaczeniu wyjscia aux a najlepiej usb Jestem z okolic kalisza jesli ktos prowadzi takie uslugi,chce pomoc prosze o kontakt. Bmw z grudnia 2004 Navi professional :)
-
Nowe navi e60
Zamiast wypisywac te nic nie wnoszace posty juz moglem otrzymac wyjasnienie dzialac a temat mogl isc do kosza :) Trzymaj sie
-
Nowe navi e60
Jestem nowy a zalezy mi na szybkiej odpowiedzi :) Szukanie nie wychodzi mi jeszcze tak biegle :)
-
Nowe navi e60
Witam jak domowymi sposobami zrobic sobie plytke z nowa nawigacja :)? Obecna 2008 juz srednio dziala... :D Prosze o porady bmw e60 grudzien 2004 Navi professional
-
Prosze pilnie o pomoc,dziwne rzeczy sie dzieja ^^
Wydoil ale naladowalem prostownikiem i wydaje mi się ze jest naladowany obserwuje po tym jak się kierownica ustawia heh :)
-
Prosze pilnie o pomoc,dziwne rzeczy sie dzieja ^^
Witam od 2 dni zaczely się dziac dziwne rzeczy z moja e60 Najpierw tak jakby slaby akumlator.. ciężko odpalala już od jakiegoś czasu.Ok kupilen nowy wsadziłem odpalila ze dwa razy .. Przestala odpalać wcale.Jak przekręcam kluczyc slysze takie dziwne pykanie..? Nie chce nawet zakrecic.A chwile temu na monitorze wyskoczyl mi czerwony napis Getriebestorung? Proszę o pomoc nie wiem jak jej pomoc,a dojechać tez nigdzie nie mogę. viewtopic.php?f=73&t=117891
-
Srednie spalanie w 535d
hahah dzięki ;D jak będę miał chwile to podlubie trochę :D Zobaczymy co mi z tego przyjdzie :D a jak wylaczyc to cale ukryte menu później ? ^^
-
Zakup akumlatora 535d
Dziekuje serdecznie :) Przy wymianie oleju sprawdze wszystko :) Bardzo mozliwe bo auto mam z grudnia czyli praktycznke 2005 ;)
-
Zakup akumlatora 535d
Jak zakodowac jak sprawdzic na jaki jest zakodowany? A jesli tego nie zrobie to co sie stanie ? ^^
-
Zakup akumlatora 535d
Tzn. Najbardziej wydajne są akumulatory AGM i największy jaki montuje BMW to jest ten który wymieniłem wyżej, pamiętaj że jak zamontujesz baterię o innej pojemności to musisz zmienić też pojemność w komie i zakodować. O pojemnosci innej niz mam teraz czy pojemnosci innej niz maxymalnie bmw przewidywalo?
-
Zakup akumlatora 535d
Rozumiem webasto chyba tez jest to pewnie taki sam.. Rozuiem jeśli by mi wciskali jeszcze większy zamiennik to nie brac ? Za duzy chyba tez nie może być ?
-
Srednie spalanie w 535d
Okej dziekuje bardzo ;) A nie zepsuje oprogramowania zabawa z ukrytym menu ? Jestem dziewiczy w tych sprawach także nie wiem czy się brac za to ^^
-
Zakup akumlatora 535d
Aha rozumiem,wyposazenie chyba bardzo bogate fotele komfort wszystko automatycznie , daszek duza navi podgrzewane fotele .. Jaki polecacie ? Czy jak sprawdzić jaki był od nowości zamontowany?
-
Srednie spalanie w 535d
i jak to zrobić ;)
-
Srednie spalanie w 535d
Jestem z Kalisza :)
-
Zakup akumlatora 535d
Witam po raz pierwszy kupuje nowy akumlator do mojej 535d 2004 rok.Nie wiem czy był wcześniej wymieniany czy nie ale jest Bosch s3 012 12V 740A 88ah Na dniach wybieram się po nowy i proszę o pomoc czy taki tylko nowy będzie dobry ? czy powinien być inny ? :)
-
Drgające obroty 535d
A czym jest spowodowane falowanie podczas jazdy ? :?
-
Drgające obroty 535d
Witam mam problem z drgającymi obrotami ;/ Najbardziej widoczne jest to po uruchomieniu silnika-gdy jest zimny obroty wtedy faluja najbardziej,mam jednak nieodzowne wrazenie ze nawet gdy jest 30 stopni i silnik w pełni cieply (ponad 1h dość ostrej jazdy) Obroty faluja delikatnie dalej,najlepiej czuje to na tempomacie a także obserwując spalanie chwilowe(wskazówka pod obrotami rusza się delikatnie lewo prawo) Czym to może być związane ? Normalna sprawa ?
-
Srednie spalanie w 535d
Czemu ? Próbowac ? Pytac mechanika ? nie zepsuje nic ? ^^
-
Srednie spalanie w 535d
Witam nasunelo mi się pytanie po przeczytaniu fajnego artykułu Rajd o kropelce :) http://www.blogomotive.pl/index.php/2011/04/11/221-rajd-o-kropelce/ Czy w moim BmW e60 535d z grudnia 2004 roku znajde cos takiego jak cyfrowe spalanie chwilowe ? ^^ Lub Ew jak to wlączyc ? Jest wyświetlane ale srednie na 100 km a chwilowe ? Było cos takiego programowane w tych piąteczkach ? :)