Witam. odnalazłem temat o moim autku i chciałbym conieco dopisać. Otóż kierownica jest owszem oklejania tandetną folią przez poprzedniego właściciela jednak miała tak został do czasu wymiany jej na M pakietową, podobnie zderzak. Założyłem przedni w ASO miałem się zabierać za dalsze prace nad autem jednak zostałem zmuszony do zmiany auta. Niestety. Auto mi,o przebiegu jest po przeglądzie turbin, wytrysków oraz pompy paliwa i nie stwoerdzono niczego niepokojącego. Cena leci w dół ponieważ wyjeżdżam na całe wakację za granicę i chciałem do tego czasu sprzedać auto.