Witam mam problem z moja 535 , pojawil sie olej w wodzie , i z wydechu wydaje mi sie ze daje za duzo pary , poprzedni wlasciciel powiedzial ze zmienial uszczelke pod glowica . Autko sie nie przegrzewa , jedyne co to martwi mnie ten olej w wodzie , na zimnym silniku zdaza sie ze dostaje misfire. czy moje podejrzenia co do peknietej glowicy moga sie sprawdzic ?
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.