tak wkladalem karty do centralki w bagazniku oraz pod telefonem karty z ery, tak tak, simplus co smieszne to w pojezdzie była karta z simplusa i po włozeniu jej do czytnika pod telefonem wyskakuje aby wprowadzić pin którwego nie znam. probowałem dzisiaj dodzwonic siie na telefon alarmowy i nie było żądnego problemu tel działał :duh:
Witam wszystkich serdecznie!!! Jestem nowym klubowiczem oraz świeżym posiadaczem BMW 528I z 96r. Mój problem z telefonem polega na tym ,ze po włożeniu karty telefonicznej do telefonu na wyswietlaczu pojawia sie hasło KONTROLER KART. Co mam z tym fantem zrobic prosze o pomoc :modlitwa:
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.