Witajcie. Niedawno kupiłem e39 520 z 1996r. wszystko ładnie pięknie działa, ale jestem bardzo ciekawy i zaczołem sobie troche w niej grzebać. I sie doszukałem takiego czegoś za panelem climatronika. http://pics.tinypic.pl/i/00238/926r1y4suy3o_t.jpg http://files.tinypic.pl/i/00238/6e7fmkefk9qj_t.jpg Czy mogłby mi koś powiedzieć co poprzedni właściciel tu zrobił bo to chyba nie powinno tak być. I jeszcz etakie małe pytanie: czy opłaca sie i czy jest wogóle możliwość wstawić licznik po lifcie i radio business cd do mojej "5".