Witam, dziś wyciągnąłem rozrusznik. Sprawdziłem szczotki wszystko w jak najlepszym porządku, mają ok.8 mm.Wyczyściłem co się dało w jednym miejscu było troch czarnej mazi usunąłem ją i dałem nowy smar. Czy przyczyna może być elektromagnes rozrusznika, co prawda sprawdziłem prostownikiem to ładnie wysuwa się i chowa ten czepień z trybem. Próbowałem sprawdzić prostownikiem czy kręci ale chyba mam za słaby rozrusznik bo tylko 4.5A.